روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. بتاتگ به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

سفارشاتی که درروزهای شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت 12 ثبت شوند، در صورتی که از نظر تیم طراحی مورد تایید باشد همان روز پردازش شده و در صف تولید قرار میگیرد. این سفارشات معمولا در 1 تا 2 روزکاری بعدی آماده ارسال به شرکت پست میباشند. در صورتی که سفارش دارای ایراد باشد از طریق واتس اپ و ایمیل به مشتری اطلاع داده خواهد شد. اگر تا قبل از ساعت 12 ظهر مشتری نسبت به رفع مشکل اقدام کند، سفارش همان روز پردازش میشود و در صف تولید قرار میگیرد.

سفارشاتی که بعد از ساعت 12 روزهای شنبه تا چهارشنبه  ثبت شوند در روز کاری بعدی پردازش میشوند و زمان ارسال این سفارشات به دفتر پست  2 تا 3 روز کاری بعد از ثبت سفارش است.

 کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای پنجشنبه و جمعه‏‏، از روز شنبه پردازش خواهند شد.

بعد از تولید و بسته بندی سفارش شما توسط ما تحویل پست می‌شود. شماره مرسوله از طریق ایمیل برایتان ارسال خواهد شد. شما می‌توانید از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری فرمایید.

ارسال به کلیه نقاط کشور از طریق پست سفارشی انجام میشود.